Videodokumenty

 

Food Matters      

Titulky: České, vlastní výroba
Délka: 1h 18m
Hodnocení: 83%

Na jídle opravdu záleží nyní víc než kdy jindy. Příroda vždy lidem nabízela to, co potřebovali, navíc lidské organismy byly na tuto stravu navyklé. Dnešní doba ovšem nabízí hromadu lákadel ve formě cukrů, škrobu a nekvalitních bílkovin jako menšího zla, umělých sladidel, konzervantů, přepáleného tuku a léků ve formě zla většího. Jedinou cestou ven je pak neúčastnit se této módy poslední doby, poslouchat své tělo a investovat do vlastního zdraví spíš formou kvalitní prevence, než obcházením nemocnic.

Dokument se tak zabývá nejen problematikou správné výživy, která vede nejen ke kvalitnějšímu životu, ale především k účinnému předcházení chronických onemocnění jako jsou onemocnění kardiovaskulárního systému, cukrovky druhého typu, nebo třeba rakoviny. Rakovina a jiná chronická onemocnění, která jsou prakticky neléčitelná moderní medicínou lze alespoň podle autorů dokumentu úspěšně léčit odstraněním pravých důvodů choroby a ne jen zmírňováním projevů.

Vřele doporučuji šířit informaci všem těm, kdo zápasí se svým zdravím a současné zdravotnictví si je přehazuje jako horký brambor. Všem lidem, kteří ztratili víru nejen ve farmaceutický průmysl, ale také ve vlastního lékaře, který nedokáže obstát ve skutečném léčení nemoci. Všem těm, kteří si cení svého zdraví a mají odvahu vzít odpovědnost do vlastních rukou

 

Výzva

Rád bych tímto vyzval uživatele, aby se podělili o své zkušenosti nejen formou komentářů pod filmem, ale sepsáním svého příběhu s podobnou tématikou například do kontaktního formuláře. Pokud jste nad lékaři zlomili hůl, bylo by zrovna tak zajímavé sledovat váš příběh a mít objektivní srovnání přímo „od zdroje“. Chtěl bych si dát nějakou práci s detailnějším zpracováním tohoto tématu a poskytnout lidem přehled řešení zdravotních problémů.

Myslím že existuje spousta zdravotních komplikací, při kterých bude klasická medicína nejlepší odpovědí, na druhou stranu monopol zdravotnictví pro řešení chronických zdravotních problémů evidentně není to nejlepší řešení. Pojďme tedy společně vytvořit nějaký přehled toho, jaké metody mají úspěch a jaké naopak selhávají  svoje názory a komentáře pište buď kontaktním formulářem, nebo na admin@mustwatch.cz

 

https://www.mustwatch.cz/film/food-matters/

 

 

Anita Petek - Očkování   

 
Autor: Anita Petek
Titulky: České, překlad ze slovenštiny Ke stažení
Délka: 1h 17m
Hodnocení: 63%

Anita Peteková, lékařka bez lékařského vzdělání. Nebo by se spíš hodilo říct lékařka neovlivněná zavedenými lékařskými dogmaty a postupy. Čas strávený v její společnosti strávíme zamyšlením, zda je na stoletém očkovacím dogma něco pravdy. Jak by také ne, když jsou vymíceny všechny dramatické choroby středověku jako je tuberkulóza, pravé neštovice a podobně.

Přesto se ale čas od času setkáme s případy, kdy očkovaný člověk přes všechnu snahu danou nemocí onemocní. Jak je to možné? Je to jenom shoda náhod, nebo onemocní se stejnou pravděpodobností jako člověk neočkovaný?

Ale co, jde přeci jenom o pár korun za očkovací vakcínu. V případě očkování proti rakovině děložního čípku jsme sice na hranici 10 000 korun, ale stále jsou to jenom peníze. Hlavní je, že nám očkování nepoškozuje zdraví.

https://www.mustwatch.cz/film/anita-petek-dimmer-ockovani-impflugen/

 

 

 

 

NajdouVas.cz